Kullanım Sözleşmesi

Sohbetani.com‘a hoşgeldiniz.

Siteyi kullanmadan kişisel verilerin kullanım kanunlarını okuyunuz. Siteye girdiğiniz zaman kullanma kurallarını ve sözleşmemizi kabul etmiş sayılacaksınız. sohbetani.com sözleşmededeğişiklik yapma hakkına sahiptir.Bu değişiklikler yenilenen sözleşmenin sitede yayınlanması ile geçerlilik kazanır. Sözleşmenin güncelliğini kontrol etmek kullanıcının yükünlülüğündedir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz zaman sözleşmenin güncelliğini kontrol etmenizi rica ediyoruz.

Sitemize giriş yapmakla kullanımdan doğacak riskleri kabul etmiş olursunuz.

sohbetani.com yönetimi site içeriğindeki veya işbirlikteliğinde bulunduğu sitelerdeki bilgilerin doğruluğu, kesinliği ya da güvenilirliği konularında garanti vermez. Ayrıca kesinti ya da aksaklıklardan ötürü kaynaklanacak olan durumlarda sorumluluk kabul etmeyecektir.

İş bu sitede üçüncü şahıslar tarafından hizmetler sunulmaktadır. 3. Şahıslardan aldığımız hizmetler konusunda yaşanacak sorunlardan ve aksaklıklardan sohbetani.com sorumlu tutulamaz.

İş bu sitedeki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, tavsiye niteliği taşımamaktadır. Sitemizde yayınlanan bilgiler doğrultusunda yapacağınızişlemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Siteye giriş yaptığınız anda; hukuka aykırı, tehdit içeren, hakaret niteliği taşıyan, ahlak kurallarına aykırı pornografik ya da küfürlü yazışmalarda bulunmayacağınızı, suç teşkil edebilecek veya suça teşvik edebilecek T.C Kanunlarına ya da uluslar arası kanunlara aykırı davranışlar sergilemeyecek, telif haklarını ihlal eden paylaşımlarda bulunmayacağınızı beyan ve kabul etmiş sayılırsınız.

Hukuki olarak doğacak anlaşmazlıklarda Antalya Mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir.

sohbetani.com yukarıda yer alan bilgileri güncelleme hakkına sahiptir. Güncellemenin yayınlanmasından itibaren yayında olan kullanım sözleşmesi geçerlidir. Kullanım sözleşmesinin güncelliğini kontrol etmek kullanıcının sorumluluğundadır.